Cookie beleid Vorstenbossche Boys

De website van Vorstenbossche Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

5e klasse 18

Datum Thuis Uit Uitslag
21-05-2023 Vorstenbossche Boys 3 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 0 - 1
21-05-2023 Avanti'31 4 (zon) Heeswijk 5 (zon) 0 - 9
21-05-2023 Rhode/VSB 6 (zon) Nulandia 4 (zon) 2 - 4
14-05-2023 Avesteyn 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 0 - 1
14-05-2023 Heeswijk 5 (zon) Festilent 4 (zon) 1 - 0
14-05-2023 FC de Rakt 3 (zon) Avanti'31 4 (zon) 3 - 1
14-05-2023 Nulandia 4 (zon) HVCH 6 (zon) 0 - 5
14-05-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 3 - 7
07-05-2023 Avanti'31 4 (zon) HVCH 6 (zon) 1 - 6
07-05-2023 Festilent 4 (zon) Heeswijk 5 (zon) 1 - 0
07-05-2023 Rhode/VSB 6 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 2 - 1
07-05-2023 FC de Rakt 3 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 2 - 2
07-05-2023 Nulandia 4 (zon) Avesteyn 4 (zon) 5 - 3
30-04-2023 Avesteyn 4 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 2 - 2
25-04-2023 Avanti'31 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 1 - 2
23-04-2023 Festilent 4 (zon) Avanti'31 4 (zon) 1 - 2
23-04-2023 Heeswijk 5 (zon) HVCH 6 (zon) 1 - 4
23-04-2023 FC de Rakt 3 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 3 - 1
23-04-2023 Nulandia 4 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 4 - 3
23-04-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Avesteyn 4 (zon) 4 - 1
19-04-2023 HVCH 6 (zon) Avanti'31 4 (zon) 2 - 0
16-04-2023 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Nulandia 4 (zon) 2 - 1
16-04-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 1 - 3
16-04-2023 Rhode/VSB 6 (zon) Heeswijk 5 (zon) 0 - 6
16-04-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Festilent 4 (zon) 4 - 0
02-04-2023 Festilent 4 (zon) HVCH 6 (zon) 0 - 0
02-04-2023 Avanti'31 4 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 1 - 5
02-04-2023 Heeswijk 5 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 1 - 5
02-04-2023 FC de Rakt 3 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 1 - 0
30-03-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Avanti'31 4 (zon) 2 - 2
26-03-2023 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Heeswijk 5 (zon) 3 - 0
26-03-2023 Rhode/VSB 6 (zon) HVCH 6 (zon) 0 - 8
26-03-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Nulandia 4 (zon) 3 - 2
19-03-2023 Festilent 4 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 2 - 4
19-03-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) HVCH 6 (zon) 2 - 2
19-03-2023 Heeswijk 5 (zon) Avesteyn 4 (zon) 1 - 3
19-03-2023 FC de Rakt 3 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 3 - 2
12-03-2023 Vorstenbossche Boys 3 (zon) HVCH 6 (zon) 0 - 4
12-03-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 5 - 0
12-03-2023 Avesteyn 4 (zon) Avanti'31 4 (zon) 0 - 1
12-03-2023 Nulandia 4 (zon) Festilent 4 (zon) 2 - 4
12-03-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Heeswijk 5 (zon) 3 - 1
05-03-2023 HVCH 6 (zon) Avesteyn 4 (zon) 2 - 1
05-03-2023 Festilent 4 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 1 - 4
05-03-2023 Avanti'31 4 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 1 - 3
05-03-2023 FC de Rakt 3 (zon) Nulandia 4 (zon) 1 - 1
26-02-2023 HVCH 6 (zon) Nulandia 4 (zon) 0 - 0
26-02-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Heeswijk 5 (zon) 4 - 0
12-02-2023 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 2 - 2
12-02-2023 Avesteyn 4 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 2 - 3
12-02-2023 FC de Rakt 3 (zon) Festilent 4 (zon) 1 - 1
12-02-2023 Nulandia 4 (zon) Heeswijk 5 (zon) 2 - 1
12-02-2023 sv O.S.S. 1920 4 (zon) HVCH 6 (zon) 1 - 3
05-02-2023 Avanti'31 4 (zon) Nulandia 4 (zon) 0 - 2
05-02-2023 Festilent 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 1 - 0
05-02-2023 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Avesteyn 4 (zon) 0 - 1
05-02-2023 Heeswijk 5 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 0 - 3
05-02-2023 Rhode/VSB 6 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 1 - 4
29-01-2023 Festilent 4 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 2 - 5
29-01-2023 Heeswijk 5 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 9 - 3
29-01-2023 Nulandia 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 4 - 2
22-01-2023 FC de Rakt 3 (zon) Avesteyn 4 (zon) 4 - 1
11-12-2022 Avanti'31 4 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 0 - 0
11-12-2022 Sportclub Loosbroek 2 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 2 - 2
04-12-2022 Avesteyn 4 (zon) Festilent 4 (zon) 2 - 0
04-12-2022 Heeswijk 5 (zon) Avanti'31 4 (zon) 3 - 0
04-12-2022 FC de Rakt 3 (zon) HVCH 6 (zon) 0 - 4
04-12-2022 Nulandia 4 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 4 - 2
04-12-2022 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 1 - 0
27-11-2022 HVCH 6 (zon) Heeswijk 5 (zon) 6 - 0
27-11-2022 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Nulandia 4 (zon) 6 - 2
27-11-2022 Avesteyn 4 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 1 - 4
27-11-2022 Avanti'31 4 (zon) Festilent 4 (zon) 2 - 1
27-11-2022 Rhode/VSB 6 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 1 - 3
20-11-2022 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Avesteyn 4 (zon) 1 - 3
20-11-2022 Rhode/VSB 6 (zon) Festilent 4 (zon) 2 - 5
20-11-2022 FC de Rakt 3 (zon) Heeswijk 5 (zon) 2 - 1
20-11-2022 Nulandia 4 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 3 - 6
13-11-2022 HVCH 6 (zon) Festilent 4 (zon) 2 - 1
13-11-2022 Vorstenbossche Boys 3 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 1 - 2
13-11-2022 Avesteyn 4 (zon) Nulandia 4 (zon) 3 - 2
13-11-2022 Rhode/VSB 6 (zon) Avanti'31 4 (zon) 3 - 0
06-11-2022 HVCH 6 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 4 - 2
06-11-2022 Avanti'31 4 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 1 - 13
06-11-2022 Heeswijk 5 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 3 - 2
30-10-2022 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Avanti'31 4 (zon) 11 - 0
30-10-2022 HVCH 6 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 2 - 2
30-10-2022 Avesteyn 4 (zon) Heeswijk 5 (zon) 1 - 0
30-10-2022 UDI'19/CSU 5 (zon) Nulandia 4 (zon) 0 - 0
30-10-2022 sv O.S.S. 1920 4 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 1 - 3
23-10-2022 Rhode/VSB 6 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 3 - 6
16-10-2022 HVCH 6 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 5 - 1
16-10-2022 Avanti'31 4 (zon) Avesteyn 4 (zon) 2 - 5
16-10-2022 Festilent 4 (zon) Nulandia 4 (zon) 2 - 2
16-10-2022 Heeswijk 5 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 4 - 2
09-10-2022 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 5 - 0
09-10-2022 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Festilent 4 (zon) 5 - 0
09-10-2022 Avesteyn 4 (zon) HVCH 6 (zon) 1 - 1
09-10-2022 UDI'19/CSU 5 (zon) Heeswijk 5 (zon) 7 - 6
09-10-2022 Nulandia 4 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 3 - 2
09-10-2022 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Avanti'31 4 (zon) 6 - 1
02-10-2022 HVCH 6 (zon) sv O.S.S. 1920 4 (zon) 0 - 4
02-10-2022 Avanti'31 4 (zon) UDI'19/CSU 5 (zon) 2 - 6
02-10-2022 Sportclub Loosbroek 2 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon) 3 - 2
02-10-2022 Heeswijk 5 (zon) Nulandia 4 (zon) 2 - 2
02-10-2022 Rhode/VSB 6 (zon) Avesteyn 4 (zon) 0 - 6
29-09-2022 Festilent 4 (zon) FC de Rakt 3 (zon) 3 - 3
25-09-2022 Vorstenbossche Boys 3 (zon) Festilent 4 (zon) 4 - 4
25-09-2022 Avesteyn 4 (zon) Sportclub Loosbroek 2 (zon) 1 - 2
25-09-2022 UDI'19/CSU 5 (zon) HVCH 6 (zon) 2 - 4
25-09-2022 Nulandia 4 (zon) Avanti'31 4 (zon) 3 - 1
25-09-2022 sv O.S.S. 1920 4 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 5 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!