programma - Vorstenbossche Boys

programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) Den Dungen 1 (zon)
12 mrt 14:30 Nulandia 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
12 feb 14:30 SJO/SSA VESTA'19 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
5 feb 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) Alem 1 (zon)
12 feb 10:00 WHV 35+1 (zon) Vorstenbossche Boys 35+1 (zon)
5 mrt 10:30 Vorstenbossche Boys 35+1 (zon) Boskant 35+2 (zon)
12 mrt 10:00 WEC 35+2 (zon) Vorstenbossche Boys 35+1 (zon)
5 feb 10:30 Vorstenbossche Boys 35+1 (zon) Schijndel/DE WIT 35+1 (zon)
12 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys 2 (zon) UDI'19/CSU 3 (zon)
5 mrt 12:00 Nooit Gedacht 3 (zon) Vorstenbossche Boys 2 (zon)
5 feb 12:00 DAW Schaijk 4 (zon) Vorstenbossche Boys 2 (zon)
26 feb 12:30 Vorstenbossche Boys 2 (zon) SJO/SSA VESTA'19 3 (zon)
12 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys 3 (zon) HVCH 6 (zon)
5 feb 12:00 Festilent 4 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon)
12 feb 12:00 Vorstenbossche Boys 3 (zon) WHV 2 (zon)
5 mrt 10:00 Rhode/VSB 6 (zon) Vorstenbossche Boys 3 (zon)
5 feb 12:00 Vorstenbossche Boys 4 (zon) FC de Rakt 6 (zon)
12 mrt 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 10 (zon) Vorstenbossche Boys 4 (zon)
5 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys 4 (zon) Erp 8 (zon)
12 feb 12:00 SCMH 4 (zon) Vorstenbossche Boys 4 (zon)
12 mrt 10:00 SV TOP 10 (zon) Vorstenbossche Boys 5 (zon)
12 feb 10:00 Prinses Irene 7 (zon) Vorstenbossche Boys 5 (zon)
5 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys 5 (zon) FC Uden 6 (zon)
5 feb 10:00 Vorstenbossche Boys 5 (zon) DAW Schaijk 9 (zon)
12 feb 10:00 Vorstenbossche Boys 6 (zon) Schijndel/DE WIT 10 (zon)
12 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys 6 (zon) Gemert 15 (zon)
5 mrt 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 14 (zon) Vorstenbossche Boys 6 (zon)
5 feb 12:30 FC de Rakt 5 (zon) Vorstenbossche Boys 6 (zon)
26 feb 10:00 Erp 9 (zon) Vorstenbossche Boys 6 (zon)
26 feb 12:00 Vorstenbossche Boys 1 Festilent 1
11 feb 14:30 Vorstenbossche Boys JO19-1 BMC JO19-1
4 feb 15:00 SV TOP JO19-2 Vorstenbossche Boys JO19-1
25 feb 14:30 Vorstenbossche Boys JO19-1 Boxtel JO19-1
11 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-3JM
4 mrt 15:15 sv O.S.S. 1920 JO19-1 Vorstenbossche Boys JO19-1
4 feb 14:30 Vorstenbossche Boys JO17-1 DAW Schaijk JO17-2
11 mrt 14:30 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO17-1 Vorstenbossche Boys JO17-1
11 feb 15:00 FC de Rakt JO17-1 Vorstenbossche Boys JO17-1
4 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys JO17-1 Handel JO17-1
11 feb 11:30 sv O.S.S. 1920 JO15-2 Vorstenbossche Boys JO15-1
4 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2
4 feb 12:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5
11 mrt 11:30 OJC ROSMALEN JO15-3 Vorstenbossche Boys JO15-1
4 feb 12:00 Vorstenbossche Boys JO14-1 ST NLC'03/Maaskantse Boys JO14-1
11 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys JO14-1 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO14-1
11 feb 12:45 Berghem Sport JO14-3 Vorstenbossche Boys JO14-1
4 mrt 12:30 Gassel JO14-1JM Vorstenbossche Boys JO14-1
4 mrt 10:15 UDI'19/CSU JO12-3 Vorstenbossche Boys JO12-1JM
4 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO12-1JM Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2
25 feb 12:00 SV Olland JO12-1 Vorstenbossche Boys JO12-1JM
11 feb 11:45 Boekel Sport JO12-3JM Vorstenbossche Boys JO12-1JM
4 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys JO10-1 SCMH JO10-1JM
11 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4
4 feb 10:00 Erp JO10-1 Vorstenbossche Boys JO10-1
4 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys JO9-1 Festilent,JO9-1JM
11 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO9-1 FC Uden JO9-1
4 feb 9:00 UDI'19/CSU JO9-3 Vorstenbossche Boys JO9-1
25 feb 10:15 Avesteyn JO9-2JM Vorstenbossche Boys JO9-2JM
4 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys JO9-2JM Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3
4 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO9-2JM SCMH JO9-2
11 feb 9:30 FC de Rakt JO9-2 Vorstenbossche Boys JO9-2JM
4 mrt 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3 Vorstenbossche Boys JO8-1JM
4 feb 9:30 WHV JO8-1 Vorstenbossche Boys JO8-1JM
11 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO8-1JM Volkel JO8-1JM
11 feb 9:00 SCMH JO8-2JM Vorstenbossche Boys JO8-2
4 feb 10:00 Vorstenbossche Boys JO8-2 FC Uden JO8-2
4 mrt 9:00 UDI'19/CSU JO8-3 Vorstenbossche Boys JO8-2
4 mrt 10:00 Vorstenbossche Boys JO7-1JM HVCH JO7-4JM
4 feb 10:00 DAW Schaijk JO7-3 Vorstenbossche Boys JO7-1JM
4 feb 10:40 HVCH JO7-4JM Vorstenbossche Boys JO7-1JM
11 feb 9:40 Vorstenbossche Boys JO7-1JM HVCH JO7-4JM
4 mrt 10:20 Vorstenbossche Boys JO7-1JM FC de Rakt JO7-3JM
4 mrt 10:40 Volkel JO7-2 Vorstenbossche Boys JO7-1JM
4 feb 10:20 Vorstenbossche Boys JO7-1JM Achilles Reek JO7-1
11 feb 9:00 Vorstenbossche Boys JO7-1JM Festilent JO7-2
11 feb 9:20 FC de Rakt JO7-3JM Vorstenbossche Boys JO7-1JM
4 mrt 13:00 Volkel MO20-1 Vorstenbossche Boys MO20-1
4 feb 15:00 V.V. Achates MO20-1 (9-tal) Vorstenbossche Boys MO20-1
11 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys MO20-1 ST Volharding/Sambeek MO20-1
11 feb 14:30 Vorstenbossche Boys MO20-1 ST JVC Cuijk/Olympia '18 MO20-1 (9-tal)
25 feb 14:30 Vorstenbossche Boys MO20-1 UDI'19/CSU MO20-1
11 mrt 13:00 SV BLC MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1
4 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys MO17-1 Nulandia MO17-1
11 feb 13:30 Irene MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1
4 feb 14:30 Vorstenbossche Boys MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1
25 feb 14:30 Vorstenbossche Boys MO17-1 Rhode/VSB MO17-2
4 mrt 13:00 Nooit Gedacht MO15-1 Vorstenbossche Boys MO15-1
11 feb 12:00 Vorstenbossche Boys MO15-1 Avanti'31 MO15-1
4 feb 13:00 Festilent MO15-1 (9-tal) Vorstenbossche Boys MO15-1
11 mrt 12:30 Margriet MO15-1 Vorstenbossche Boys MO15-1
25 feb 11:30 Achilles Reek MO15-1 (9-tal) Vorstenbossche Boys MO15-1
12 feb 11:30 Teisterbanders VR1 (zon) Vorstenbossche Boys VR1 (zon)
5 feb 12:00 Vorstenbossche Boys VR1 (zon) ST Heeswijk/Avesteyn VR1 (zon)
5 mrt 12:00 Vorstenbossche Boys VR1 (zon) RKDVC VR1 (zon)
12 mrt 9:45 Nooit Gedacht VR2 (zon) Vorstenbossche Boys VR1 (zon)
5 mrt 10:00 Prinses Irene VR2 (zon) Vorstenbossche Boys VR2 (zon)
5 feb 12:00 SES VR1 (zon) Vorstenbossche Boys VR2 (zon)
12 feb 12:00 Vorstenbossche Boys VR2 (zon) Festilent VR2 (zon)
26 feb 11:00 De Zwaluw VR1 (zon) Vorstenbossche Boys VR2 (zon)
12 mrt 11:00 Vorstenbossche Boys VR2 (zon) Vianen Vooruit VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!